O NÁS
Jean Peau CZ

 Naše společnost je výhradním dovozcem holandské kosmetiky Jean Peau do ČR a SR.

Zajišťujeme maloobchodní (e-shop) a velkoobchodní prodej výrobků společnosti Jean Peau a podporu prodeje formou seminářů, poradenství a prezentací na výstavách v ČR a SR.

Všechny výrobky obsahují český popis a návod k použití.

Společnost Jean Peau má již více než 25 letou tradici ve výrobě přípravků pro péči o srst a zdraví domácích zvířat.

Již několik desítek let se zabýváme chovem psů a jejich výstavní úpravou, všechny přípravky jsme nejprve důkladně testovali v praxi a teprve, když jsme s výrobky byli dokonale spokojeni, uvedli jsme je i na náš trh. Jedná se skutečně o mimořádně kvalitní řadu přípravků.

Mnoho produktů je určeno k řešení nepříjemných zdravotních komplikací, jako je například svědění kůže. Dehtový šampon od Jean Peau kolikrát pomůže i tam, kde už si neví rady ani veterinář. Je skvělý pro alergiky, zvířátka trpící dermatitidou, nebo třeba i pro obyčejnou suchou kůži, na které se tvoří lupy.  Jean Peau řeší problémy tekoucích očí a ucpaných očních kanálků – Eye Care. Ví si rady s nadměrně znečištěnýma ušima – Ear Care. Nebo vyřeší, aby pejsek neměl časté záněty předkožky – Forskin cleaner.

Specializuje se na čistě výstavní produkty – počínaje šamponem, přes kondicionér, rozčesávač srsti až po finální úpravu na výstavě jako je antistatický sprej s leskem nebo objemová pěna.

Každá srst je trochu jiná, každá potřebuje individuální péči. Z tohoto důvodu neuvádíme ke konkrétním přípravkům konkrétní plemena, na která by se daný přípravek měl používat. Občas to chce i trochu fantazie a zaexperimentovat.

Rádi bychom upozornili, že přípravky Jean Peau je možné používat nejen na pejsky a kočičky, uplatnění mají rozhodně i pro koně a hospodářská zvířata, stejně tak i pro králíky morčata, papoušky a další...

Samozřejmě se rádi podělíme o naše zkušenosti s touto kosmetikou, proto nás neváhejte kontaktovat s Vašimi dotazy.